Otworzono sekretne drzwi w Demon's Souls na PS5

Odnaleziono klucz do zamkniętych wrót.

  • Gracze otworzyli tajemnicze drzwi w nowej wersji Demon's Souls
  • Wrota skrywają broń i pancerz

W wydanym niedawno remake'u Demon's Souls gracze natrafili na sekretne drzwi, które nie pojawiły się w oryginalnej wersji gry. Po kilku dniach starań fanom udało się otworzyć tajemnicze wrota.

Wyczynu dokonał internauta Distortion2, który odkrył, że istotną rolę pełnią tak zwane Ceramic Coin - znajdowane podczas rozgrywki przedmioty gwarantujące określone bonusy. Użytkownik wymienił 26 monet u niejakiego Sparkly'ego, handlarza w lokacji Shrine of Storms.

Jak pisze serwis Kotaku, gracz otrzymał w zamian tajemniczy klucz, który - jak się okazało - służy do otworzenia wspomnianych drzwi. Wrota skrywają obszar ze zwłokami oraz miecz i kompletny zestaw pancerza Penetrator.

Moment otworzenia zamkniętych drzwi można obejrzeć od około 6 godziny i 36 minuty poniższego streamu.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy studio Bluepoint umieściło podobny sekret w swojej grze. W przygotowanym przez zespół remake'u Shadow of the Colossus znalazła się tajemnica, którą można było odkryć również kolekcjonując specjalne monety - choć w liczbie 79.

Nowa wersja gry dostępna jest tylko na PS5. Jeśli już gracie, możecie zerknąć na nasz poradnik do Demon's Souls.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami