GTA Online wkrótce z nową lokacją - ujawniono największą aktualizację w historii

Dodatek The Cayo Perico Heist.

  • The Cayo Perico Heist to nowy darmowy dodatek do GTA Online
  • Aktualizacja zaimplementuje nową lokację, wyspę Cayo Perico
  • Premiera 15 grudnia

Rockstar Games zapowiedziało The Cayo Perico Heist - największą aktualizację GTA Online w historii. Dodatek zadebiutuje 15 grudnia, wprowadzając do gry nową lokację na mapie wraz z kolejnym napadem. Potwierdzono tym samym wczorajsze spekulacje.

Zmierzająca do produkcji plansza to tytułowa wyspa Cayo Perico, która - jak podkreślają deweloperzy - „jest jedną z najpilniej strzeżonych” na świecie. Opublikowany zwiastun sugeruje, że region jest dość dużym obszarem.

W ramach napadu gracze przypuszczą atak nie na pojedynczy budynek, ale całą lokację. Celem jest przedostanie się do rezydencji barona narkotykowego, przejęcie dowodów, dzieł sztuki, złota i pieniędzy oraz ucieczka przed ochroną.

Twórcy obiecują „nową filozofię napadu”, z opcją rozegrania misji w pojedynkę lub w grupie liczącej maksymalnie czterech użytkowników. W planach są także kolejne rodzaje pojazdów i typy uzbrojenia. Pojawią się też następne stacje radiowe z ponad setką dodatkowych piosenek.

To nie wszystko: na wyspie znajdzie się miejsce spotkań, gdzie wspólnie ze znajomymi będzie można potańczyć i zabawić się w bliżej niesprecyzowany sposób. Ponadto do produkcji trafi dużych rozmiarów łódź podwodna, która spełni funkcję bazy wypadowej gracza.

Rockstar Games obiecuje, że więcej szczegółów o The Cayo Perico Heist ujawni wkrótce.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami