Fortnite - wyzwanie: Przepłyń łodzią z Fortylli do Władz w czasie poniżej 4 minut

Najlepsza droga, mapa.

Wyzwania 10 tygodnia 4 sezonu Fortnite są już w grze. Jedno z nich związane jest z przepłynięciem łodzią między dwiema lokacjami w czasie poniżej czterech minut. Na tej stronie pokażemy ci, gdzie możesz znaleźć łodzie w Fortylli, a także jaka trasa jest najlepsza.

Na tej stronie:

Gdzie znaleźć łódź w Fortylli

Zanim podejmiesz się wyzwania, musisz oczywiście zdobyć łódź. Na szczęście jest ich całkiem sporo w skupisku wysp na południowym zachodzie mapy, w sektorze B7.

Na poniższej mapie zaznaczyliśmy miejsca, w których mogą pokazać się łodzie, jednak nie ma gwarancji, że motorówka zespawnuje się w pierwszym miejscu, które odwiedzisz. Na szczęście lokacje są blisko siebie, więc szybko je przeszukasz.

Fortnite_Season_4_Karte_mit_Fundorte_von_Boote_bei_The_Fortilla
Lokalizacje łodzi w Fortylli

Jeżeli nie możesz znaleźć łodzi w trybie Solo, spróbuj wariantów zespołowych.

Najlepsza trasa do wyzwania

W Fortnite kilka razy pojawiały się już wyzwania, które polegały na przejechaniu określonej trasy w wyznaczonym czasie, jednak tym razem pojazdem nie jest samochód, a łódź.

Najtrudniejsza część zadania to właściwie zdobycie łodzi i ujście przy tym z życiem. Wodna trasa z Fortylli do Władz jest tylko jedna, zaznaczyliśmy ją na poniższej mapie:

Fortnite_Season_4_Karte_mit_bester_Route_von_The_Fortilla_nach_The_Authority
Trasa od Fortylli do Władz

Nie musisz obawiać się o czas - cztery minuty wystarczyłyby nawet, aby dopłynąć do Władz, a potem wrócić z powrotem do Fortylli.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 4 - wyzwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami