Sony potwierdza zmiany w PS Store

Nowa wersja sklepu pojawi się w przyszłym tygodniu.

Sony rozesłało do użytkowników PSN wiadomość, w której potwierdziło plany wprowadzenia zmian do PS Store. Nowa wersja na komputerach osobistych zostanie uruchomiona pomiędzy 21 a 26 października, a na urządzeniach mobilnych 28 października.

Jak relacjonuje serwis Gematsu, firma ogłosiła, że - zgodnie z nieoficjalnymi informacjami - ze sklepu zniknie możliwość kupna gier oraz dodatków na PS3, PSP i PS Vita, przy czym tytuły nadal będą dostępne do nabycia na wymienionych konsolach.

ps_store_ps5
PS Store zostanie zintegrowane z PS5

W nowej wersji PS Store zabraknie także opcji dodawania do konta różnego rodzaju programów, motywów graficznych i avatarów dla profilu, ale z funkcji nadal skorzystamy na PS4. Koncern usunie też dotychczasową listę życzeń.

Natomiast w trakcie wczorajszej prezentacji interfejsu PS5 poinformowano, że na konsoli następnej generacji cyfrowy sklep zostanie zintegrowany z systemem platformy - dostęp do oferty powinien więc być szybszy niż na PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami