Mass Effect Legendary Edition ocenione przez agencję z Korei Południowej

Remaster coraz bliżej?

W bazie koreańskiej agencji, która przyznaje kategorie wiekowe grom, odnaleziono Mass Effect Legendary Edition.

Jak pisze serwis Gematsu, z informacji ujawnionych przez wspomnianą agencję - odpowiednika europejskiego PEGI i amerykańskiego ESRB - wynika, że oceny produkcji dokonano w połowie września. Brakuje jednak wzmianki o platformach docelowych.

Według niepotwierdzonych doniesień, Mass Effect Legendary Edition to nazwa zestawu remasterów trzech pierwszych odsłon serii. Początkowo kolekcja miała ukazać się w tym roku, ale niedawno pojawiły się sugestie, że premierę przesunięto na początek 2021 roku.

Przyczyną opóźnienia są podobno problemy z odświeżeniem pierwszej części cyklu - kłopoty dotyczą ponoć grafiki i mechanizmów rozgrywki. Gra rzekomo jakością odstaje od pozostałych tytułów z pakietu i twórcy obawiają się, że odstraszy graczy od innych produkcji.

Spekuluje się, że do zapowiedzi zestawu może dojść 7 listopada, który jest tak zwanym Dniem N7 - corocznym świętem skierowanym do fanów serii Mass Effect.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami