Remake Demon's Souls pozwoli na grę w 4K

W planach dwa tryby działania.

Na oficjalnej witrynie PlayStation pojawiła się strona dedykowana remake'owi Demon's Souls. Z informacji zamieszczonych na karcie katalogowej gry wynika, że produkcja zaoferuje dwa tryby działania.

Pierwszy wariant pozwoli na rozgrywkę w 4K. Drugi zaś umożliwi zabawę w niższej rozdzielczości, ale w wyższej docelowej liczbie klatek na sekundę - nie podano dokładnych danych, ale niedawna analiza Digital Foundry sugeruje, że tytuł uruchomi się w 1440p i 60 FPS.

Na stronie remake'u Demon's Souls wyszczególniono też inne elementy projektu. W planach na przykład skrócone czasy ładowania. Jak wyjaśniono, „śmierć jest nieuchronną częścią wrażeń z gry, ale dzięki szybkiemu wczytywaniu możesz szybko wrócić do akcji”.

Produkcja skorzysta również z systemu dźwięku 3D, dzięki czemu gracz rzekomo lepiej usłyszy, skąd dobiegają odgłosy wydawane przez przeciwników. Do tego obsługa systemu haptycznego pada DualSense, który pozwoli poczuć „energię podczas rzucania mrocznych zaklęć”.

Remake Demon's Souls jest tytułem startowym PS5 i ukaże się w dniu premiery konsoli, która w Polsce do sprzedaży trafi 19 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami