Crusader Kings 3 - najlepsze mody

Które warto pobrać.

Crusader Kings 3 wspiera mody - fanowskie modyfikacje gry - od premiery. Obecnie dostępne są już setki różnych dodatków tworzonych przez graczy.

By ułatwić sprawę, postanowiliśmy wymienić najciekawsze i najlepsze mody, które można obecnie pobrać. Na osobnej stronie wytłumaczyliśmy, jak instalować mody.

Poniższą listę będziemy co jakiś czas aktualizować, by dodawać do niej najbardziej godne uwagi, najbardziej rozbudowane lub najbardziej przydatne modyfikacje.

SarcFa's Customer Ruler Designer

Twórcy nie zaoferowali możliwości tworzenia własnego władcy i jego unikalnego rodu. Nadajemy mu odpowiadające nam cechy, co pozwala lepiej zaplanować różne strategie. W obecnej wersji moda proces kreowania przywódcy rozpoczynamy w menu decyzji w grze (nie w głównym menu).

creatormod

Fullscreen Barbershop

Ta prosta modyfikacja pozwala customizować wygląd naszej rodziny w zakresie ubioru oraz nakrycia głowy, a także pozwala ustawiać wiele różnych póz i gestów widocznych w głównym menu.

barberhsop

Daddy Pika's Cheat Menu

Ten mod to najprostszy sposób na używanie kodów bez konieczności aktywowania konsoli oraz wpisywania kodów ręcznie. Modyfikacja dodaje wiele pomocnych opcji - choćby edycję władcy i jego cech za pomocą kliknięcia.

cheatmode

Princes of Darkness

Na nowe Vampire The Masquerade Bloodlines musimy jeszcze poczekać, ale z pomocą przychodzą mody. Co powiecie na kampanię w uniwersum Świata Mroku, gdzie pokierujemy wampirzymi książętami i władcami. Twóca moda przygotował specjalne nowe perki, wydarzenia, postacie, tytuły i decyzje.

princesofacdrk

The Bronze Age: Maryannu

Tak jak poprzedni mod z wampirami, tak i ten jest modyfikacją z gatunku total conversion - czyli zupełnie odmienia oblicze oryginalnej gry. Jak wskazuje nazwa, dzięki temu modowi możemy zagrać w epoce brązu. Dostosowano do tych warunków całą mapę, postacie władców, kultury, starożytne religie i perki.

brpmze

Cities of Wonders 2

Modyfikacja skierowana głównie do bardziej zaawansowanych użytkowników, którym zależy na szczegółach. Wprowadza bowiem metropolie jako największe, najbardziej rozpoznawalne miasta - choćby Konstantynopol czy Bagdad. Teraz nie są już tylko zamkami, ale faktycznie rozległymi miastami z odpowiadającymi takiemu statusowi bonusami i grafiką.

cities

Community Flavor Pack

Dla miłośników zmiany garderoby i większego realizmu. Możemy wyposażyć naszych władców i inne postacie w autentyczne i pasujące do danej kultury stroje, a przede wszystkim zbroje - by władcy wyruszający na wojnę wyglądali odpowiednio.

comfalbo

Vampirism and Lycanthropy

Stale rozwijany mod, który wprowadza do gry wampiryzm i lykantropię. Jak wskazuje nazwa, nasz władca może zarazić się jedną z tych chorób z nurtu fantasy i zmieniać się w wilkołaka lub wampira. Wprowadza to nowe zestawy losowych zdarzeń i wpływa na cechy postaci.

vampiryzm

Rhomaioi - A Byzantine Empire Mod

Ta modyfikacja próbuje ulepszyć grę imperium bizantyjskim - wprowadzając specjalny, rozbudowany system biurokracji, praw i innych zasad, które są bardziej dopasowane do historycznych realiów. Bizancjum mocno różniło się pod względem struktury państwa od średniowiecznych pańśtw feudalnych z Europy, a ten mod świetnie to odwzorowuje.

bizanc

Poprzednio: Crusader Kings 3 - jak instalować mody

Spis treści: Crusader Kings 3 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami