Głos z radia serii GTA opuścił Rockstar Games

Koniec współpracy ze studiem?

Lazlow Jones opuścił studio Rockstar Games. Aktor był najbardziej znany z roli prezentera radiowego, w którego wcielał się w poszczególnych częściach serii GTA przez niemal 20 lat.

Jones rozpoczął pisanie skryptów audycji i prowadzenie stacji Chatterbox FM przy okazji GTA 3, a później był stałym elementem serii, aż do GTA 5, gdzie wcielił się również w gospodarza telewizyjnego programu Fame or Shame.

Jego wkład w rozwój serii był jednak znacznie większy. Przyjmował również role scenarzysty, reżysera i producenta. Pracował nad zwiastunami, nadzorował nagrywanie głosów postaci i pisał dialogi. Współuczestniczył też w powstaniu Red Dead Redemption 2 i innych gier Rockstara.

Z profilu na LinkedInie wynika, że Jones opuścił studio już w kwietniu. Teraz pracuje przy kilku projektach, między innymi dla Disneya i Netflixa.

Lazlow_Jones_HOPE
Jones występuje w GTA pod tym samym nazwiskiem

Lazlow Jones jest prezenterem radiowym również w rzeczywistości. Dokładne przyczyny odejścia ze studia nie są znane, choć z profilu na Instagramie można się dowiedzieć, że powodem może być konieczność opieki nad siostrą, cierpiącą na nowotwór.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Gtamen

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami