Forza Horizon 3 wkrótce zniknie ze sprzedaży

Nie będzie można kupić gry na PC ani Xbox One.

Studio Playground Games poinformowało, że 27 września zakończy się sprzedaż gry Forza Horizon 3 w Microsoft Store. Od tego dnia nie będzie więc możliwości nabycia gry i powiązanych DLC na PC i Xbox One.

Dotychczasowi posiadacze Forza Horizon 3 zachowają grę w bibliotece i będą mogli ją ponownie pobrać w dowolnym momencie. Serwery online również pozostaną aktywne.

Twórcy nie podali konkretnego powodu decyzji, tłumacząc po prostu, że gra zbliża się do „końca cyklu życiowego”. Najprawdopodobniej w grę wchodzą jednak kwestie związane z wygasającymi licencjami na muzykę i samochody.

Z okazji zbliżającego się końca sprzedaży, Forza Horizon 3 wraz z dodatkami jest teraz przeceniona w Microsoft Store. Przykładowo cenę edycji Ultimate obniżono z 300 zł do 90 zł.

hot2
DLC z Hot Wheels to nie tylko nowe samochody, ale też szalone tory

Gra otrzymała dwa duże dodatki - Blizzard Mountain i Hot Wheels. Pierwszy wprowadzał śnieżne krajobrazy, a drugi samochody i tory inspirowane popularną serią zabawek.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Playground Games

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami