Pokaz Cyberpunk 2077 - gdzie obejrzeć, stream na żywo

Aktualizacja: prezentacja zakończona.

Aktualizacja: stream zakończył się. Zgodnie z zapowiedziami, CD Projekt Red zaprezentował nowe fragmenty Cyberpunk 2077 i opowiedział o roli zespołu Refused.

Oryginalna wiadomość: Już dziś odbędzie się druga prezentacja z serii Night City Wire. Twórcy Cyberpunk 2077 tym razem opowiedzą o typach broni, zespole Refused oraz tzw. lifepaths. Start o 18:00.

Materiał można obejrzeć bezpośrednio na Twitchu albo w serwisie YouTube:

Nie wiadomo, ile potrwa wydarzenie, ale można się spodziewać, że należy zarezerwować tyle czasu, co poprzednio - a więc ok. pół godziny.

Lifepaths, będące jednym z tematów pokazu, to trzy ścieżki życiowe, wśród których wybieramy jedną na początku przygody. Pochodzenie głównego bohatera wpłynie między innymi na prolog gry.

Jeżeli chodzi o zespół Refused, to wciela się on w grze w punkrockową formację Samurai. Mieliśmy już okazję usłyszeć kilka utworów, nagranych specjalnie do nowego RPG od CD Projekt Red.

Po kilkukrotnym przełożeniu premiery, Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Następnie trafi na konsole nowej generacji - najpierw dzięki aktualizacji, a potem w ramach pełnoprawnej, next-genowej wersji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami