FIFA 21 - fani żartują z okładki gry i tworzą własne przeróbki

Pudełko produkcji w krzywym zwierciadle.

Wczoraj EA Sports ujawniło okładki różnych wydań FIFA 21, ozdobione wizerunkiem Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain. Nie wszystkim fanom projekt pudełek przypadł do gustu, a swoje niezadowolenie wyrażają w żartobliwych przeróbkach.

Wiele osób przekonuje, że zaprezentowane grafiki to jedne z najgorszych, jakie pojawiły się na opakowaniach gier z popularnego piłkarskiego cyklu. Nie brakuje głosów, twierdzących, że obrazki wyglądają niczym ilustracje stworzone w programie Paint.

The silent killer, the unstoppable force, Mr. Jesse Lingard. from r/FIFA
The only FIFA cover that matters from r/FIFA
My take on the Fifa 21 cover from r/FIFA

W mediach społecznościowych miłośnicy serii udostępniają własne wersje okładki. Część prac przedstawia Mbappe, ale w innej pozie i formule, są jednak warianty z zupełnie innymi piłkarzami, którzy - według autorów - bardziej zasługują, by trafić na pudełko produkcji.

FIFA 21 zadebiutuje 9 października na PC, PS4 i Xbox One, a w późniejszym terminie ukaże się też na nowych konsolach. Dzisiaj popołudniu EA Sports powinno opublikować nowy trailer nadchodzącego tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

FIFA 21 - ujawniono listę stadionów

95 obiektów i ponad 20 aren ulicznych.

FIFA 21 - demo tym razem niedostępne

EA Sports skupia się na dopracowaniu gry.

FIFA 21 w akcji, są gameplaye

Nagrania wprost z meczów.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami