GTA Online - odholowany pojazd, jak odzyskać auto od policji

Odholowali ci auto? Sprawdź, jak je odzyskać z policyjnego parkingu.

Podczas rozgrywki w GTA Online niejednokrotnie porzucisz swój samochód - w celu zmiany na inny, lepszy w danej sytuacji pojazd bądź by dotrzeć do miejsca, do którego nie da się dojechać. Jeśli jednak w danym momencie ścigają cię policjanci, twój samochód może zostać odholowany na policyjny parking. Jak w takiej sytuacji go odzyskać?

By policja odholowała twój samochód, spełnione muszą być dwa warunki. Po pierwsze, musisz posiadać własne auto z zainstalowanym nadajnikiem - o czym pisaliśmy w rozdziale modyfikowanie samochodów.

Po drugie, twoja postać musi zostać zabita przez policję, a twój samochód znajdować się w niewielkiej odległości od miejsca zgonu. Jeśli będzie dość blisko, po odrodzeniu się otrzymasz informację (1), iż samochód został odholowany na policyjny parking.

051

By go odzyskać, musisz znaleźć ów parking. W tym celu wykorzystaj GPS i ustaw trasę na Pojazd osobisty (2). Zasadę działania systemu nawigacji w grze znajdziesz w rozdziale jak korzystać z GPS.

052

Podążaj wyznaczoną trasą, by finalnie dotrzeć na policyjny parking. Tutaj masz dwie opcje - możesz zbliżyć się do bramy ogrodzenia i zapłacić $250 kaucji (3), by odzyskać samochód bądź przeskoczyć przez ogrodzenie i ukraść auto (4).

053

W przypadku kradzieży, natychmiast zaczną ścigać cię policjanci (2 gwiazdki). Z uwagi na bardzo niski koszt wykupienia samochodu, lepiej jest po prostu zapłacić wspomniane $250 i nie mieć na głowie stróżów prawa.

Następnie: GTA Online - poszukiwanie skarbu, unikalny rewolwer

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: GTA Online - telefon: jak korzystać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami