Uplay+ z ponad 100 grami do sprawdzenia za darmo - przez tydzień

Dla nowych i powracających abonentów.

Ubisoft przygotował akcję, w ramach której można przez tydzień za darmo wypróbować Uplay+, czyli abonament w stylu Xbox Game Pass, gwarantującą dostęp do ponad stu gier wydawcy.

Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i powracających użytkowników. Jeżeli do 27 lipca zdecydujemy się rozpocząć lub odnowić subskrypcję, będziemy mogli przez siedem dni bez żadnych opłat korzystać z usługi. Kiedy okres próbny dobiegnie końca, abonament zostanie automatycznie opłacony i przedłużony, ale opcję można wyłączyć w ustawieniach.

Uplay+ pozwala uzyskać dostęp do katalogu szeregu gier Ubisoftu. W bibliotece są zarówno nowsze tytuły pokroju Assassin's Creed Odyssey i Far Cry 5, jak i starsze pozycje, w tym wszystkie odsłony cyklu Prince of Persia.

Miesięczny koszt abonamentu wynosi 59,90 zł. W cenie jest nie tylko dostęp do wspomnianych produkcji, ale także możliwość wcześniejszego sprawdzenia wybranych treści. Ponadto nowe gry trafiają do usługi w dniu swojej premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami