Broń palna w Dark Souls 3 - mod zamienia kusze na karabiny i pistolety maszynowe

Są też strzelba i snajperka.

Internauta o pseudonimie Forsakensilver przygotował modyfikację Modern Firearm, która w Dark Souls 3 kusze zamienia na broń palną.

Mod wprowadza karabinek AK47 (zamiast ciężkiej kuszy), karabin M16 (kusza rycerska), pistolet maszynowy Vector (lekka kusza), pistolet maszynowy Thompson (kusza powtarzalna), pistolet maszynowy MP5 (kusza Avelyn), karabin snajperski (kusza snajperska) i strzelbę (kusza Arbalest).

Amunicja jest nieograniczona, ale każdy strzał zużywa energię postaci. Każde narzędzie - poza snajperką - oferuje dwa tryby działania: automatyczny (gdy bohater trzyma broń w dwóch rękach) i półautomatyczny (arsenał noszony w jednej ręce). Pierwszy to większa szybkostrzelność, ale mniej obrażeń, a drugi zadaje więcej ran kosztem szybkości.

Modern Firearms pobrać można za darmo za pośrednictwem serwisu Nexus Mods, gdzie dostępna jest też instrukcja instalacji. Twórca twierdzi, że projekt powinien być kompatybilny z innymi modyfikacjami do Dark Souls 3. Podkreśla też, że nie przykuwał dużej wagi do balansu rozgrywki, ponieważ całość powstała wyłącznie dla zabawy.

dark_souls_3_bronie
Broń zamiast kuszy

To nie pierwszy tego typu pomysł fanów. Niedawno Wiedźmin 3 otrzymał mod, który wprowadza do produkcji dziesięć rodzajów w pełni funkcjonalnych pistoletów skałkowych, które mogą strzelać 27 rodzajami amunicji.

Źródło: Nexus Mods

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami