Miasto Seattle w rzeczywistości i w The Last of Us 2 - porównanie bez spoilerów

Prawdziwy i cyfrowy świat.

Duża część The Last of Us 2 toczy się w Seattle, które można swobodnie zwiedzać. Prowadzony w serwisie YouTube kanał ElAnalistaDeBits opublikował wideo, w którym porównano miasto przedstawione w grze z prawdziwym odpowiednikiem. Film nie zawiera spoilerów.

Okazuje się, że Naughty Dog przywiązało wiele uwagi do wiernego odtworzenia metropolii. W swojej najnowszej produkcji deweloperzy umieścili wiele budynków i miejsc, które można znaleźć w rzeczywistości, choć oczywiście zmodyfikowane, by uwzględnić upływ czasu.

Przykładowo budynki są uszkodzone, a bardzo często asfalt lub jezdnię są zarośnięte trawą i chwastami. Nie brakuje też zniszczonych mostów. Mieszkańcy Seattle zapewne rozpoznają jednak regiony własnego miasta.

tlou_2_porownanie_lokacji
Tym razem kierujemy Ellie

The Last of Us 2 dostępne jest na PS4. Gracze wcielają w Ellie, która wyrusza śladem tajemniczej grupy.

Zobacz nasz obszerny poradnik do The Last of Us 2, możesz też zapoznać się z recenzją gry, analizą techniczną od Digital Foundry, a także obejrzeć gameplay z komentarzem Mateusza bez spoilerów. Mało informacji? Zobacz wszystkie wiadomości o The Last of Us 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami