The Last of Us: Part 2 Wiadomości

The Last of Us 2, czyli przygotowywana przez deweloperów ze studia Naughty Dog kontynuacja produkcji z 2013 roku, zadebiutuje na rynku w październiku - wynika z nieoficjalnych informacji.

The Last of Us 2 zadebiutuje w 2019 roku?

Sugeruje materiał Sony i była dziennikarka IGN.

Data premiery The Last of Us 2 nie jest znana, ale nowe informacje wskazują na debiut w 2019 roku. Mowa o materiale wideo promującym nadchodzące gry Sony oraz wypowiedzi byłej redaktorki IGN (dzięki, Pushsquare).

The Game Awards 2018 bez The Last of Us 2

Mimo obecności w zwiastunie gali.

Deweloperzy ze studia Naughty Dog poinformowali, że 7 grudnia, na tegorocznym The Game Awards, nie zobaczymy żadnych nowych materiałów z The Last of Us 2 - pomimo że gra pojawiła się w zwiastunie gali (dzięki, GamingBolt).

The Last of Us 2 opowie o przemianie Ellie

Plus: Seattle nie jest jedynym miejscem akcji.

Twórcy powstającego The Last of Us 2 ze studia Naughty Dog ujawnili, że jednym z motywów, na których skoncentruje się fabuła gry, jest przemiana głównej bohaterki - Ellie.

The Last of Us 2 - pierwszy gameplay

The Last of Us 2 - pierwszy gameplay

Skradanie, walka i romans.

Na konferencji Sony poprzedzającej targi E3 zaprezentowano kolejny zwiastun The Last of Us 2 połączony z fragmentem rozgrywki. Zobaczyliśmy sekcję skradankową, ale nie zabrakło walki i ucieczki.

Prezentację rozpoczęła animacja CGI. Ellie rozmawia z dwiema postaciami na imprezie, po czym dochodzi do zbliżenia między nią a inną dziewczyną.

Następnie zaprezentowano właściwą rozgrywkę. Bohaterka przemieszcza się po wrogim obozie, pozostając niezauważoną. Wkrótce jednak zostaje wykryta - rozpoczyna się otwarta walka. Protagonistka korzysta z pistoletu, łuku i noża.

Czytaj więcej...

Autor muzyki z trailera The Last of Us 2 z trzema koncertami w Polsce

Amerykański muzyk Shawn James wystąpi w Polsce na trzech koncertach już w przyszłym tygodniu. To autor utworu „Through the Valley”, który wykonuje Ellie w zwiastunie The Last of Us: Part 2.

Pierwszy występ odbędzie się 27 marca w Katofonii w Katowicach. Dzień później James zagra w klubie Beerokracja w Warszawie, a w środę - 29 marca - we wrocławskim Liverpoolu.

Pierwszy zwiastun sequela The Last of Us zaprezentowano w grudniu. James napisał wtedy na forum Reddit, że nie spodziewał się, do czego wykorzystany zostanie jego utwór.

Czytaj więcej...