Nowy sezon CoD Warzone i Modern Warfare rozpocznie się już jutro

Z tygodniowym opóźnieniem.

Infinity Ward poinformowało, że 4. sezon strzelanek Call of Duty Warzone i Modern Warfare rozpocznie się jutro - 11 czerwca - o godzinie 8:00 rano czasu polskiego.

Pierwotnie wydarzenie miało wystartować w ubiegłym tygodniu - 3 czerwca - ale akcję opóźniono ze względu na napiętą sytuację w Stanach Zjednoczonych. Twórcy tłumaczyli, że nie był to „odpowiedni czas” na zabawę.

Na razie nie wiadomo, ile zajmie aktualizacja związana z 4. sezonem. Przedstawicielka Infinity Ward - Ashton Wiliams - ostrzegła jednak na Twitterze, że użytkownicy muszą przygotować się na pobranie „dużej” ilości danych.

Szczegóły na temat nowości, które Infinity Ward wprowadzi w kolejnym sezonie, nie są znane. Niewykluczone jednak, że pojawią się nowe mapy oraz operatorzy, którymi kierują gracze w trakcie rozgrywki.

Spekuluje się, że do dostępnych bohaterów dołączy kapitan John Price. Postać z kampanii fabularnej ubiegłorocznego Call of Duty: Modern Warfare widoczna jest w niedawnym zwiastunie, gdy dowodzi grupą, która ma zamiar wyskoczyć z samolotu na mapę Verdańska.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami