Avengersi w perspektywie FPP - gameplay ze skasowanej gry THQ

Materiał z wersji datowanej na 2011 rok.

Andrew Borman, który w nowojorskim muzeum wirtualnej rozrywki zajmuje się archiwizowaniem prototypów gier, opublikował gameplay ze skasowanego tytułu o Avengersach. Nad projektem pracowało oryginalne THQ nim firma zbankrutowała.

Wideo przedstawia wersję z lipca 2011 roku, uruchomioną na Xbox 360. Nagranie prezentuje fragmenty z kampanii fabularnej, przy czym zauważyć można, że wiele elementów nie było jeszcze gotowych - przykładowo na części obiektów nie ma tekstur i nie brakuje błędów.

Tytuł oferował co najmniej czwórkę superbohaterów - Iron Mana, Thora, Hulka i Kapitana Amerykę - o unikalnych dla siebie zdolnościach. Wydarzenia ukazane były zaś w perspektywie pierwszej osoby (FPP).

W misjach graczom towarzyszyła trójka postaci kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, ale prawdopodobnie pozostałymi członkami drużyny mogli sterować także inni użytkownicy. Do tego służące do rozwoju podopiecznych doświadczenie, gromadzone podczas zabawy.

avengers_xbox_360
The Avengers zmierzało między innymi na Xbox 360

Gra o Avengersach znajdowała się we wczesnej fazie rozwoju, ale już wówczas planowano DLC. W menu głównym wyświetlana jest informacja o dodatku z trybem rywalizacji (PvP) i skórkami inspirowanymi filmem z 2012 roku.

Obecnie Crystal Dynamics z firmą Square Enix pracują nad nową gra o Iron Manie i innych superbohaterach. Marvel's Avengers ukaże się 4 września na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami