Sony ukrywało pokaz gier na PS5 - niektórzy deweloperzy nie znali daty wydarzenia

Relacjonuje dziennikarz Bloomberga.

Według Jasona Schreiera z serwisu Bloomberg, Sony do ostatniej chwili trzymało w tajemnicy pokaz gier na PlayStation 5 - na tyle, że o terminie wydarzenia nie wiedzieli twórcy, którzy mają wziąć w nim udział.

„Zabawny fakt: Sony tak paranoicznie bało się przecieków (i/lub plany zmieniały się dynamicznie), że co najmniej dwóch deweloperów, którzy będą obecni na przyszłotygodniowej prezentacji, powiedziało mi, że nie znało konkretnej daty” - napisał dziennikarz na Twitterze.

Wspomniane wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek, 4 czerwca, o godzinie 22:00 czasu polskiego. Pokaz będzie zaś transmitowany na oficjalnych kanałach PlayStation w serwisach Twitch i YouTube.

Prezentacja skoncentruje się na grach zmierzających na PS5. Schreier przekonuje, że powinniśmy ujrzeć zestaw produkcji od samego Sony i zewnętrznych wydawców. Zabraknie jednak raczej konkretnych szczegółów o samej konsoli

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami