The Last of Us 2 z ukrytą zawartością - część graczy może pominąć "całe sekwencje fabularne"

Twórcy o otwartych poziomach.

The Last of Us 2 to liniowa gra single-player, ale z wypowiedzi Naughty Dog wynika, że twórcy zamieścili w grze dodatkowe sekwencje, których część graczy może w ogóle nie odkryć.

- Posunęliśmy się tak daleko w tworzeniu otwartych poziomów, że mamy tu całe momenty fabularne, starcia z wrogami i oskryptowane sekwencje, które możecie całkowicie pominąć - tłumaczy Anthony Newman, współreżyser gry, w nowym wideo poświęconym The Last of Us 2.

- Nawet jeśli wiemy, że część graczy może nigdy nie zobaczyć tych fragmentów, to po znalezieniu poczujesz, że to ty je odkryłeś. Dzięki temu uzyskują urok i magię - dodaje.

Materiał opowiada też o walce, większych lokacjach i ulepszonym skradaniu w The Last of Us 2. Ellie jest mniejsza od Joela - głównego bohatera „jedynki” - co pozwala graczowi wykorzystać jej zwinność czy schować się w ciasnych szczelinach.

The Last of Us 2 zadebiutuje 19 czerwca na PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami