Trylogia Mafia - wszystko o Edycjach Ostatecznych. Dziś premiera Mafii 2 i 3

Remake, remaster i edycja kompletna.

2K i Hangar 13 zapowiedzieli Mafia: Trilogy. To remake Mafii 1, remaster Mafii 2 i kompletna edycja Mafii 3, przy czym dwie ostatnie pozycje debiutują już dziś, 19 maja.

Gry można kupić w potrójnym pakiecie albo osobno. Wszystkie szczegóły poniżej.

Mafia: Edycja Ostateczna - premiera 28 sierpnia

Stworzona od podstaw na nowym silniku całkowicie odświeżona wersja gry. Oferuje rozszerzoną historię, nowe i przebudowane mechanizmy rozgrywki, nagraną na nowo przez orkiestrę ścieżkę dźwiękową i kwestie dialogowe, a także nowe przerywniki filmowe.

Gra zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One.

11
12

Mafia 2: Edycja Ostateczna - premiera dziś, 19 maja

To remaster, a więc odświeżona wersja HD, dostępna nie tylko na PC, ale po raz pierwszy również na konsolach obecnej generacji - PS4 i Xbox One.

Edycja Ostateczna zawiera wszystkie dodatki. To trzy rozszerzenia fabularne (The Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendetta, Joe's Adventures) oraz mniejsze paczki ze strojami i samochodami (Vegas Pack, War Hero Pack, Renegade Pack, Greaser Pack).

21
22

Mafia 3: Edycja Ostateczna - premiera dziś, 19 maja

Nowa edycja Mafii 3 to pakiet gry ze wszystkimi dodatkami. Nie ma tu żadnych usprawnień graficznych.

Załączone dodatki to trzy rozszerzenia fabularne (Faster Baby, Stones Unturned, Sign of the Times) i pakiety z bronią i samochodami (Family Kick-Back Pack, Judge, Jury, Executioner Pack).

31
32

Wszystkie Edycje Ostateczne wchodzą w skład Trylogii, ale można je też nabyć osobno.

Ponadto, od momentu premiery, wszyscy posiadacze oryginalnej Mafii 2 na Steamie otrzymają Mafia 2: Edycja Ostateczna za darmo. Natomiast osoby posiadające Mafię 3 na PS4, Xbox One lub Steam otrzymają darmową aktualizację do wersji Ostatecznej.

Każdy, kto zakupi Trylogię, natychmiast otrzyma dostęp do odświeżonej wersji Mafii 2 i 3, a następnie do „jedynki” w momencie jej premiery, 28 sierpnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami