Nioh 2 - boss: Senhora Osakabe

Starcie na dachu.

Walka z Senhorą Osakabe nie przypomina klasycznego starcia z bossami w Nioh 2. Aby pokonać tego przeciwnika, musisz wykonać szereg czynności, które doprowadzą do śmierci tego potężnego wroga. Poniżej zamieściliśmy informacje, dzięki którym pokonasz Osakabe.

  • Boss składa z kilku „części” - włochatych macek z głowami. Zniszczenie pojedynczej istoty nie odbierze punktów życia głównemu przeciwnikowi, ale zgładzenie kilku doprowadzi do osłabienia bossa. Wówczas główne odnóże przeciwnika legnie na dachu, a ty będziesz miał kilka sekund, aby zadać obrażenia wrogowi.
382
  • Gdy rozpocznie się walka, podbiegnij do macki i zaatakuj ją. Uważaj na jej ataki. Wachlarz ruchów mniejszego przeciwnika jest dosyć spory - potrafi strzelać ogniem, lodem, a także wyprowadzać ataki z czerwoną poświatą. Zadając przeciwnikowi serię uderzeń, doprowadzisz do zniwelowania poziomu ki, a tym samym odnóże stanie się bezbronne przez kilka sekund. W tym czasie postaraj się zadać jak najwięcej ciosów, co doprowadzi do śmierci pojedynczej istoty.
383
  • Walcząc z mniejszymi mackami, uważaj na pozostałe odnóża, które będą strzelały do ciebie promieniemi, ogniem czy lodem. Co jakiś czas oddal się od przeciwnika, aby mieć lepszy przegląd pola i tym samym uniknąć wrogich ataków.
384
  • Gdy pozbędziesz się czterech macek, główne odnóże legnie na dachu. Szybko podbiegnij do niego i zadaj mu jak najwięcej obrażeń w czerwone oko. Po kilku sekundach ocknie się i wróci na swoje miejsce. Rozpocznie się wówczas faza Królestwa Ciemności.
  • Podczas stanu Królestwa Ciemności walka stanie się trudniejsza. Jednocześnie walczył będziesz z czterema odnóżami, ale - na pocieszenie - gdy zabijesz jedną, to nie pojawi się kolejna. Częściej niż wcześniej rób przerwy na regenerację ki i na oddalenie się od przeciwników. Kiedy zgładzisz cztery włochate istoty, główna macka znowu położy się na dachu. Gdy się tak stanie, podbiegnij do niej i zadaj jak najwięcej obrażeń.
385
  • Podczas ostatniej fazy musisz pokonać tylko dwie macki, co nie stanowi już tak dużego wyzwania jak wcześniej. Gdy się z nimi uporasz, po raz trzeci podbiegnij do największego odnóża i zminimalizuj pasek życia do zera. Następnie podbiegnij do czerwonego oka, które umiejscowione jest na ścianie domu, i wykonaj zabójczy cios, który zakończy pojedynek.

Następnie: Nioh 2 - boss: Tokichiro #2, Podziwianie kwiatów wiśni w Daigo

Spis treści: Nioh 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Nioh 2 - boss: Shuten Doji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami