Xbox Series X w szczegółach - najważniejsze informacje w nowym materiale Microsoftu

Specyfikacja, funkcje i inne.

Polski oddział Microsoftu opublikował materiał, w którym przedstawiono najważniejsze informacje o powstającym Xbox Series X.

W wideo omówiono 5 kluczowych kwestii związanych z nową konsolą. Przybliżono więc między innymi ujawnioną niedawno specyfikację sprzętową, a także przypomniano, że platforma obsłuży funkcję ray tracingu, czyli śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Nie zabrakło również informacji o szybkim wznawianiu działania gier, które są w stanie wstrzymania. Opcja pozwoli natychmiastowo przełączać się pomiędzy kilkoma uruchomionymi produkcjami i rozpoczynanie rozgrywki od przerwanego momentu.

Przedstawiono także rozwiązanie, które powinno znacznie przyspieszyć ładowanie tytułów - zarówno podczas włączania konkretnej pozycji, jak i wczytywania poszczególnych etapów. Do tego detale o wstecznej kompatybilności.

xsx
Xbox Series X uruchomi wszystkie gry z Xbox One

Xbox Series X ukaże się pod koniec 2020 roku, w okresie świątecznym, choć dokładna data premiery nie jest na razie znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami