World of Tanks - jak zacząć grę w wersji na PC

Jak pobrać, włączyć i uruchomić grę na PC.

Gra World of Tanks to produkcja free to play. Z tego też powodu nie wymaga zakupu - trzeba jedynie pobrać klienta gry, zarejestrować konto i można bawić się w wojny czołgami. W niniejszym rozdziale przedstawiamy, jak rozpocząć rozgrywkę w World of Tanks w wersji na PC.

W pierwszej kolejności udać należy się na stronę główną produkcji - worldoftanks.eu Po przejściu na stronę kliknąć należy w wielki przycisk Wypróbujcie Teraz (1). Na kolejnej stronie wypełnić należy podstawowe dane o koncie - mail, pseudonim w grze i hasło - a także zaakceptować zgody i kliknąć na przycisk Kontynuuj.

063

Na kolejnej stronie otrzymamy informacje, iż konto zostało założone. Teraz kliknąć należy w przycisk Pobierz grę (2), by rozpocząć pobieranie klienta. Jeśli korzystasz z systemu macOS, pobierz wersję na swój system - domyślnie pobiera się wersja na Windowsa.

064

Teraz należy uruchomić pobrany plik. W nowym oknie możesz od razu przystąpić do instalacji klienta gry, bądź dostosować podstawowe ustawienia, klikając przycisk Sprawdź Ustawienia (3). Jeśli nie chcesz nic zmieniać kliknij Instaluj (4). Do pobrania będzie kilkaset MB.

065

Po pobraniu się klienta, wyskoczy nowe okno do instalacji samego World of Tanks. Tak jak wcześniej, możesz od razu rozpocząć instalację gry, klikając na przycisk Zainstaluj (5), bądź dostosować opcje jak miejsce instalacji czy język gry. Do pobrania będzie tutaj mniej więcej 45-50 GB.

066

Po pobraniu gry wystarczy wpisać swoje dane konta i uruchomić pobraną grę klikając na przycisk Graj (6). Automatycznie przeniesiony zostaniesz do garażu, gdzie rozpocznie się właściwa rozgrywka. Sekcję garażu opisaliśmy szczegółowo w rozdziale garaż, czyli kwatera główna.

067

Następnie: World of Tanks - pierwsze godziny rozgrywki, początek

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - sterowanie PC

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami