Warframe - jak zdobywać nowe Warframe

Sklep, schematy.

Warframe'y to egzoszkielety naszej postaci. Specjalne kombinezony bojowe, z których w ogóle nie wychodzimy. To one determinują, jakie umiejętności posiadamy. W praktyce można powiedzieć, że Warframe'y są po prostu różnymi "klasami" czy "bohaterami".

Na początku gry możemy wybrać spośród trzech frame'ów: Volta, Rhino i Excalibura. Polecamy wybrać ten ostatni. Jest najbardziej uniwersalny i najlepszy do nauki zasad walki i rozgrywki.

  • Po pierwsze, możemy kupić dowolny Warframe za Platynę. Platyna to waluta premium, którą kupujemy w grze za prawdziwe pieniądze. Nie jest to jednak idealne rozwiązanie, ponieważ cały sens i przyjemność gry polega właśnie na dążeniu do celu, jakim jest zdobywanie kolejnych kombinezonów.
  • Po drugie, możemy stworzyć Warframe'a w Warsztacie. To podstawowa, główna metoda. Wymaga jednak czasu i cierpliwości.

Gdzie są schematy

Żeby stworzyć Warframe'a, musimy najpierw posiadać jego schemat (Blueprint). By to zrobić, należy wydać kredyty - uruchom menu gry i otwórz Rynek, a następnie z kategorii przedmiotów wybierz Warframe.

Zobaczysz wszystkie dostęne frame'y. Wybierz ten, który chcesz zdobyć i kliknij na niego. Kliknij przycisk Schematu (1), by kupić schemat.

warfarme

Od teraz masz w swoim Warsztacie dostęp do schematu danego Warframe'a. Schemat jasno pokazuje, jakie składniki potrzebne są, by zacząć tworzyć pancerz. Pozostaje tylko zebrać je wszystkie.

Trzeba też stworzyć poszczególne części Warframe'a, a potem dopiero całość. Proces może potrwać wiele godzin, ale Waframe'y tak bardzo się od siebie różnią, że oczekiwanie jest zawsze wynagradzane przyjemnym gameplayem.

Następnie: Warframe - Warframe Prime i Relikty

Spis treści: Warframe - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami