Jak kowboj wchodzi do sklepu - zabawna parodia Red Dead Redemption 2

Drzwi nie mają szans.

Konto GamingBible udostępniło na Twitterze zabawny film, w którym w prawdziwym życiu odtworzono wizytę w sklepie z Red Dead Redemption 2. Materiał opublikowano pierwotnie już jakiś czas temu, ale niedawno zaczął zdobywać popularność.

Najzabawniejszym elementem nagrania jest sposób, w jaki główny bohater otwiera drzwi. To oczywiście nawiązanie do podobnej sytuacji w grze - jeżeli Arthur przekracza próg sklepu biegnąc, uderza w wejście barkiem z całej siły.

Mimo tak brawurowego wkroczenia, sprzedawca zawsze wita się z bohaterem tak, jakby nic się nie stało - co odwzorowano w parodii.

Dźwięk szkła po „wyważaniu” nie został dodany w postprodukcji. Przy ścianie postawiono prawdziwe butelki. Twórcy potwierdzili też, że drzwi przetrwały nagranie sceny.

Zrzut_ekranu__812_
Jest i katalog

Niedawno informowaliśmy o parodii Red Dead Redemption 2 w Dreams. Twórca zwrócił tam uwagę na problemy z trybem sieciowym.

Następnie: Gracze osiągnęli pierwszy cel wyzwania Sony - odblokowali nagrody na PS4

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami