Kingdom Come: Deliverance za darmo w Epic Games Store

Wraz z niezależnym Aztez.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępniło za darmo Kingdom Come: Deliverance, czyli RPG w średniowiecznych Czechach.

Aby zdobyć egzemplarz produkcji, na karcie katalogowej tytułu należy kliknąć przycisk „Odbierz” i dokonać finalizacji bezpłatnego zamówienia. Oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się za tydzień, 20 lutego, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Wydane równo dwa lata temu Kingdom Come: Deliverance jest debiutanckim projektem studia Warhorse. To RPG, które stawia na realizm - w grze nie ma magii, smoków i innych elementów fantastycznych, które kojarzone są z innymi przedstawicielami gatunku.

Produkcja osadzona jest w średniowiecznych Czechach. Gracze kierują poczynaniami Henryka, którego rodzina zostaje zamordowana podczas najazdu na wioskę. Młodzieniec postanawia zemścić się na oprawcach najbliższych.

kingdom_come_deliverance_free
W Kingdom Come: Deliverance walka stawia na autentyzm

Zobacz też: Kingdom Come Deliverance - Poradnik, Solucja

Co ciekawe, jednocześnie ruszyła promocja, w ramach której poszczególne dodatki do gry można nabyć z rabatem w wysokości 50 procent. Do kupienia jest łącznie 5 rozszerzeń, wśród których są fabularne DLC.

To nie wszystko, ponieważ za darmo udostępniono także Aztez - niezależny projekt, który łączy chodzoną bijatykę ze strategią turową. Tytuł okraszony jest nietypową oprawą graficzną z dominacją czerni i bieli.

Źródło: Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami