Ellie z maczetą - nowa, limitowana figurka kolekcjonerska z The Last of Us 2

Fani przetestują grę już pod koniec lutego w Bostonie.

Studio Naughty Dog nawiązało współpracę z Dark Horse, by stworzyć specjalną, limitowaną figurkę Ellie z The Last of Us: Part 2. Zamówienia zbierane są na stronie producenta do 13 marca.

Figurka mierzy 20 centymetrów i jest wykonana z żywicy poliestrowej. Autorami projektu są artyści z Naughty Dog. Razem z opakowaniem produkt waży 4 kilogramy. Cena to 390 zł.

Deweloperzy zapowiedzieli także, że pierwsze grywalne demo The Last of Us 2 zostanie udostępnione na zbliżających się targach PAX East odbywających się w Bostonie od 27 lutego do 1 marca.

Fani będą mieli okazję przetestować grę - jedną z pierwszych misji, podczas której Ellie i Dina patrolują okolice miasteczka Jackson, by pozbyć się zainfekowanych.

Można domyślać się, że w tym samym czasie Naughty Dog opublikuje materiał z oficjalnym gameplayem z tego samego fragmentu.

49520412967_cd5d7b3af4_k
Screen z misji Patrol

The Last of Us: Part 2 przedstawi historię Ellie, choć inne postacie z oryginału też pojawią się w grze. Produkcja zadebiutuje już 29 maja na PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami