GTA 5 dostępne w całości w VR, dzięki modowi

Włącznie z przerywnikami filmowymi.

Modder LukeRoss00 opublikował najnowszą, dopracowaną wersję narzędzia, które pozwala zagrać w Grand Theft Auto 5 w wirtualnej rzeczywistości. Dotyczy to zarówno kampanii fabularnej, jak i zwiedzania wirtualnego świata.

Mody VR do GTA 5 powstawały już od premiery gry na PC, ale nie pozwalały na komfortową rozgrywkę bez błędów lub wiązały się ze żmudnym procesem instalacyjnym. Większość z nich nie jest już dostępna.

„GTA 5 Real Mod” oficjalnie współpracuje z Oculus Rift i SteamVR, ale użytkownicy twierdzą, że uruchomienie gry na innych goglach, w tym HTC Vive, również jest możliwe.

Mod działa nie tylko podczas misji, prowadzenia pojazdów, strzelania czy zwiedzania Los Santos na pieszo, ale także w trakcie przerywników filmowych. Do rozgrywki potrzeba jednak standardowego pada lub myszy i klawiatury - brakuje obsługi kontrolerów ruchowych.

gta1
Pilotowanie śmigłowca jeszcze nigdy nie było tak emocjonujące

Mod jest oczywiście całkowicie bezpłatny i dostępny do pobrania dla każdego zainteresowanego - ze strony Github. Instrukcja instalacji znajduje się zaś w powyższym materiale.

Następnie: Gra o pandemii tymczasowo usunięta z Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami