Ninja przeniesiony do Fortnite - w formie skina

Wkrótce kolejni znani autorzy.

Tyler „Ninja” Blevins, najbardziej rozpoznawalny streamer Fortnite, trafił do gry jako skin postaci. Skórka oraz przedmioty związane z autorem będą dostępne w sklepie w grze od godz. 11:00 w piątek, 17 stycznia.

Pakiet zawiera plecak, emotkę-taniec i kilof. Sam skin - który ukaże się w różnych stylach - wyróżnia się oczywiście jedną z podstawowych cech wyglądu Ninjy, niebieskimi włosami.

„Marzyłem o posiadaniu własnego skina, odkąd zacząłem grać w Fortnite. Dziś moje marzenie staje się rzeczywistością” - napisał Blevins.

Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie cena skórki. Zapowiadając wieść na Twitterze, Ninja zachęcił fanów do wpisywania swojego kodu twórcy przy zakupie - to metoda, pozwalająca autorom treści związanych z Fortnite na uzyskiwanie części kwot ze sprzedaży.

Epic Games planuje przenieść więcej znanych osobistości do Fortnite. Twórcy uruchomili program Seria Ikon, w ramach którego pojawi się więcej skinów celebrytów z dziedziny muzyki, filmu, gier czy mody.

Zobacz: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Następnymi streamerami w kolejce do przeniesienia do popularnego battle royale są Loserfruit i TheGrefG. Warto też przypomnieć, że w przeszłości w grze pojawili się już muzycy - Marshmello i zespół Major Lazer.

Następnie: DualShock 5 będzie współpracował z PS4 - wynika z francuskiej strony PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami