Wiedźmin - interaktywna mapa opisuje miejsca, wydarzenia i postacie z serialu Netflixa

Przewodnik po produkcji i uniwersum.

Na oficjalnej stronie internetowej zrealizowanego dla platformy Netflix serialu „Wiedźmin” udostępniono mapę świata produkcji.

Projekt jest rozbudowanym przewodnikiem po adaptacji przygód Geralta z Rivii oraz uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Zawiera szczegółowe opisy wszystkich istotnych lokacji i wydarzeń wraz z odpowiednimi datami.

nilfgaard_wiedzmin
Mapa przedstawia opisy wielu wydarzeń

Co ciekawe, autorzy witryny przygotowali podział na linie czasowe - Białego Wilka, Ciri i Yennefer. Ułatwia to nawigowanie pomiędzy poszczególnymi miejscami i uporządkowanie fabuły wydanego niedawno serialu.

Warto zaznaczyć, że mapa uwzględnia także lokacje i wydarzenia, których Netflix nie zaprezentował na ekranie. Użytkownicy mogą więc odnaleźć informacje na przykład o narodzinach Jaskra, Akademii Oxenfurckiej i wstąpieniu Calanthe na tron Cintry.

Do tego opisy postaci, w tym bohaterów, które w produkcji odegrały niewielką rolę, ale są ważni dla wiedźmińskiego świata - między innymi króla Foltesta. Ponadto każdy wpis powiązany jest z kilkoma innymi, zbliżonymi tematycznie.

Pierwszy sezon „Wiedźmina” dostępny jest na platformie Netflix. Drugi powinien trafić do oferty usługi w 2021 roku - prace nad kontynuacją rozpoczną się wkrótce.

Źródło: Netflix

Następnie: GTA 4 wycofane ze sprzedaży na Steamie

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami