Darksiders Genesis - rozdział 2, Jaskinia Popiołów: otworzenie bramy, pieczęcie, zagadki

Łamigłówki fabularne na drugim etapie gry.

Podczas rozgrywki w Darksiders: Genesis natkniesz się na wiele zagadek. Poniżej prezentujemy te, na które możesz trafić w trakcie drogi do bossa w rozdziale drugim. Pierwszą przeszkodą będzie zamknięte przejście. Aby udać się dalej trzeba będzie wykonać szereg czynności, dzięki którym je otworzysz.

z001

Aby to uczynić zacznij od podniesienia wybuchowej kuli (1), tak zwanego wybuchacza, którą następnie umieść na ścianie (2) z prawej strony.

z002

Po chwili dojdzie do eksplozji, co spowoduje odkrycie niebieskiego kryształu. Namierz obydwa kryształy (3, 4) mieczem worpalnym Wojny, po czym uderz w nie jeden po drugim. W ten sposób odblokujesz przejście (5) do kolejnej lokacji.

Dotarcie do bossa, zagadki z pieczęciami

Po przejściu przez bramę, z którą związana była łamigłówka, trafisz na arenę, z której wyruszysz do kolejnych lokacji.

z003

Celem jest udanie się do trzech kolejnych miejsc (6, 7, 8). W każdym z nich natkniesz się na spore grupy przeciwników, który należy wyeliminować.

z004

Po uczynieniu tego podchodź do znajdujących się w ziemi pieczęci (9) i aktywuj je. Musisz w ten sposób aktywować trzy pieczęcie.

z005

W trakcie przebywania w lokacji na lewo od głównej areny możesz mieć problemy z namierzeniem drogi powrotnej. Należy wtedy na podwyższeniu z lewej zejść nieco na dół i zlokalizować kulę (10), dzięki której wrócisz do poprzedniej lokacji.

z006

W przypadku środkowej pieczęci będziesz musiał rozwiązać łamigłówkę. Zacznij od użycia miecza worpalnego na podpalonej misie (11), po czym wyceluj nim w dwie kolejne (12). Kiedy zostaną podpalone podnieś wybuchową kulę (13) i rzuć nią w taki sposób, żeby dotknęła ognia i wylądowała na ścianie (14). W ten sposób odblokujesz pieczęć.

z007

Do ostatniej pieczęci dostaniesz się chwytając widmowym sierpem Wojny wybuchową kulę (15) i rzucając nią w ścianę (16). Po eksplozji będziesz mógł wejść na górę.

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - rozdział 2, Jaskinia Popiołów: otworzenie bramy, pieczęcie, zagadki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami