Do Forza Horizon 4 trafi 120 nowych samochodów?

Informacje z plików gry.

W kodzie źródłowym Forza Horizon 4 znaleziono aż 120 nazw modeli samochodów, których nie ma jeszcze w grze. Być może auta trafią do produkcji Playground Games w płatnym lub darmowym DLC.

Na liście znajdują się między innymi 1975 Citroen DS23, 2017 Alpine A110, Hennessey Velociraptor 6×6, BMW M635CSi oraz LEGO Bugatti Chiron. Szczególnie ostatni model dodaje wiarygodności informacjom z plików - gra otrzymała bowiem dodatek z autami skonstruowanymi z duńskich klocków.

for1
LEGO Speed Champions jest dostępne od 13 czerwca

Zastanawiający jest z kolei fakt, że w zestawieniu znajduje się błąd w nazwie samochodu. Model Rolls-Royce Wraith zapisano jako Rolls-Royce Wriath (różnica w ostatnim członie). Być może jest to tylko literówka, którą przeoczono.

Nie ma oczywiście gwarancji, że samochody trafią do Forza Horizon 4, jednak gra otrzymała już wiele dodatków z nowymi pojazdami.

Co ciekawe, na liście brakuje aut Toyoty - pomimo że model Supra 98 RZ trafi do gry w aktualizacji zaplanowanej na 12 grudnia.

Zobacz: Forza Horizon 4 - poradnik i najlepsze wskazówki

Forza Horizon 4 zadebiutowała 2 października 2018 roku na PC i Xbox One. Gra rozwija rozwiązania znane z trzeciej części, ale dodaje między innymi zmieniające się co tydzień pory roku, które wpływają na wygląd świata i warunki na drodze.

Źródło: GT Planet

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami