Death Stranding - zlecenie 63: klucz aktywacyjny sieci chiralnej, Węzeł Graniczny

Już prawie koniec.

Po zakończeniu zlecenia nr 62 spotkaliśmy się z Higgsem i tym samym rozpoczęliśmy rozdział o tej samej nazwie, co imię naszego przeciwnika. Na razie nie musimy się jednak nim przejmować, bowiem musimy włączyć Węzeł Graniczny do sieci chiralnej.

Znajdujesz się w nowej lokacji. Spójrz za siebie w kierunku smoły, gdzie najprawdopodobniej znajdują się twoje przedmioty. Podnieś je i zmierzaj do placówki obok. Tym samym stworzysz nowy splot i po aktywacji terminalu otrzymasz granatnik z opóźnionym zapłonem. Koniecznie zabierz go ze sobą przed wyruszeniem w dalszą drogę.

Weź ze sobą także możliwie dużo worków z krwią, na pewno się przydadzą. Oprócz tego dobierz kilka hermatogranatów. Następnie przyjmij zlecenie, nie zapominając przy tym, że klucz aktywacyjny do sieci waży także 30 kilogramów. Uzbrojeni zmierzamy w kierunku dziury w murze (1). Nasz odradek aktywuje się niemal od razu.

153

Zaraz po przekroczeniu murów zauważysz czarne „balony” (2) unoszące się w górze. Strzelaj w nie pojedynczymi pociskami przeciw wynurzonym, najlepiej z karabinu automatycznego.

154

Stopniowo przedzieraj się przez kolejne ruiny, korzystając przy tym z drabin innych graczy. Nawet jeśli jednak ich nie ma, przejście na drugą stronę miasteczka jest wciąż możliwe. Uważaj jednak na wynurzonych różnego rodzaju. Walcz z nimi lub po prostu wstrzymuj oddech i skradaj się, gdy przechodzisz obok nich.

Na końcu mapy znajduje się budynek przypominający standardową placówkę. Wejdź do środka i aktywuj terminal - zrealizuj dostawę, dołączając miejsce do sieci chiralnej. W nagrodę otrzymasz dane projektowe dla wyrzutni czerorakietowej - koniecznie ją stwórz i zabierz ze sobą!

Zanim jednak to nastąpi, czeka cię kilka przerywników filmowych - kontrolę nad postacią odzyskasz dopiero w kwaterze. Będziesz musiał zbadać źródło hałasu w ramach kolejnego zadania.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 64: walka z bossem, eliminacja - wielki wynurzony

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 62: naprawa przekaźnika chiralnego, smołowisko

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami