Death Stranding - zlecenie 24, 25, 26: odbudowa drogi (układarka), pizza, prototyp bota

Kilka szybkich zleceń.

Po zakończeniu zlecenia nr 23, przebywając jeszcze w Węźle Jeziornym, możesz aktywować kolejne trzy misje. Przy okazji gra podpowie ci, że nie każde zlecenie główne musi być ukończone, aby dotrzeć do finału gry.

Obowiązkowymi zadaniami są te z falującą, pomarańczową linią (1) przy ich nazwie. Warto jednak realizować wszystkie, a przynajmniej większość, gdyż w ten sposób zdobywamy lajki, przychylność innych, a często też cenne nagrody.

097

Podobnie jak w kilku poprzednich przypadkach, na początku warto zrealizować zlecenia numerowane wyżej.

Zlecenie nr 26 i 25

Zlecenie dostawy pizzy (misja 26) jest bardzo proste. Podejmujemy je i w ograniczonym czasie dostarczamy je do Petera Englerta, na zachód od Węzła Jeziornego. Mamy na to 30 minut i podczas dostawy szczególnie dbamy o niezniszczenie ładunku.

Jeżeli chodzi o zlecenie nr 25, również nie ma tu niczego skomplikowanego. Musimy dostarczyć (najwygodniej bezpośrednio z Węzła Jeziornego) wymaganą ilość zasobów do najbliższej układarki (2), nieopodal placówki.

098

Możesz zrobić to ręcznie lub pojazdem, jeśli aktualnie jakiś posiadasz. Po dojechaniu na miejsce zauważysz, że przy każdej układarce widnieją pewne liczby. Określają, ile brakuje zasobów (3), aby ukończyć dany fragment drogi. Są to kolejno:

  • kryształy chiralne
  • metale
  • ceramika

Posiadając (przy sobie, a nie w placówce!) odpowiednią liczbę zasobów, podchodzimy do układarki, przytrzymujemy przycisk Options, a następnie przenosimy wymagane przedmioty, korzystając z opcji Odbudowa dróg. Im więcej odcinków drogi zbudujesz w ten sposób, tym łatwiejsza będzie późniejsza rozgrywka.

Zlecenie nr 24 - dostawa prototypu bota

Ładunek podejmujemy w Węźle Jeziornym i dostarczamy go na południe, do centrum dystrybucji. Trzy pojemniki ważą łącznie 30 kilogramów, ale to nie ich masa pozostaje problematyczna, a objętość. W drodze do celu możesz więc skorzystać z pojazdu, choć dostawa pieszo jest również możliwa.

099

Do Centrum dystrybucji (4) wiedzie dość spokojna ścieżka, choć w wielu miejscach bardzo kamienista. Przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności możesz więc skorzystać z pojazdu - o ile takowy posiadasz.

Po dostarczeniu zamówienia placówka dołączy do sieci chiralnej, a ty zyskasz możliwość wysyłania botów dostawczych do realizowania dodatkowych zleceń. Używasz wówczas opcji Przyjmij zlecenie, a następnie Zlecenia niestandardowe (dla botów).

Po wybraniu misji (obok określone jest ryzyko i maksymalna liczba lajków, jakie otrzymasz) bot sam rusza w podróż. Po jakimś czasie, przy dowolnym terminalu, otrzymasz raport z dostawy, a także opcję wysłania bota w kolejną podróż. Po scenkach przerywnikowych możesz podjąć się kolejnego głównego zlecenia.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 27: chiralomierz - dostawa do Stacji meteo, specjalne stopy, aerobagażnik

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 23: serwer systemowy z obozu MUŁów, odwrócona trajka

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami