The Outer Worlds komercyjnym sukcesem - gra przekroczyła oczekiwania Take-Two

Zaskakujące wyniki sprzedaży.

The Outer Worlds, RPG od studia Obsidian, odniosło komercyjny sukces. Sprzedaż gry zaskoczyła przedstawicieli Private Division i Take-Two.

Podczas konferencji z inwestorami nie podano konkretnych wyników finansowych, ale podkreślono, że sprzedaż „mocno przewyższyła oczekiwania” i znacznie przyczyni się do polepszenia wyników za cały rok fiskalny.

the_outer_worlds_dumb_conversation_3
Gracze docenili między innymi dialogi i wybory

The Outer Worlds zadebiutowało 25 października na PC, PS4 i Xbox One. W przyszłym roku ma też trafić na Nintendo Switch. Większość recenzentów i graczy zgodnie chwali produkcję za klimat, ciekawy świat i scenariusz.

Zobacz: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Co ciekawe, prawa do marki zachowało studio Obsidian Entertainment, a nie Take-Two (właściciel Private Division). Obsidian zostało natomiast w ubiegłym roku kupione przez Microsoft. Potencjalny sequel mógłby więc zostać wyprodukowany pod skrzydłami producenta Xboksa.

Private Division wydało też w sierpniu projekt Ancestors: The Humankind Odyssey - nietypową produkcję twórcy Assassin's Creed. Podczas konferencji nie wspomniano jednak nawet słowem o wynikach tego tytułu.

Źródło: VG24/7

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami