Death Stranding - zlecenie 9 i 10: farma wiatrowa; budowa mostu

Budujemy duży most i dostarczamy jednostkę zasilającą.

Niedługo po ukończeniu zleceń nr 7 i 8, w tym samym miejscu możesz pobrać dwa kolejne. Będą ze sobą ściśle powiązane i - podobnie jak w poprzednich przypadkach - najpierw wykonamy też wyżej numerowane.

Wraz z ukończeniem poprzednich zadań odblokowałeś możliwość tworzenia własnego sprzętu oraz wykorzystywania zasobów, zwłaszcza kryształów chiralnych.

Zlecenie nr 10 - budowa mostu

Po pobraniu dwóch zadań upewnij się, że masz przy sobie co najmniej jeden asembler - może się przydać w późniejszym etapie gry. Musisz zabrać ze sobą także 200 jednostek metali, a także jednostkę zasilającą do zrealizowania zadania nr 9. Wszystko to waży naprawdę sporo, więc nie zabieraj ze sobą niepotrzebnych rzeczy.

Po podjęciu zleceń kierujemy się na północny wschód. Zaledwie sto metrów dalej odkryjesz teren budowy mostu (1).

053

Podejdź do terminala znajdującego się na środku rozpoczętej budowy. Po jego aktywowaniu (przytrzymaj przycisk Options znajdując się tuż obok) wybierz opcję Ukończ obiekt. W następnym oknie wybierz materiał, czyli metal pobrany wcześniej z bazy, po czym zatwierdź przyciskiem X i wybierz Dodaj materiały. Po kilku chwilach most zostanie ukończony i będziesz mógł kontynuować wędrówkę, aby zrealizować zlecenie nr 9.

Zlecenie nr 9 - dostawa jednostki zasilającej na farmę wiatrową

Nasz kolejny cel znajduje się na północny zachód od miejsca, gdzie stworzyliśmy most. Wiedzie tam tylko jedna logiczna trasa, przez las w wąwozie (2).

054

Możesz tam po prostu ostrożnie zbiec lub obrać nieco okrężną trasę, przez góry, wspomagając się przy tym drabinami i zestawami wspinaczkowymi - własnymi lub pozostawionymi przez innych graczy.

W końcu trafisz jednak na teren wynurzonych, z którymi nie możesz jeszcze walczyć. Obszar kontrolowany przez przedziwne istoty jest spory, dlatego musisz uzbroić się w cierpliwość. Jedynym sposobem na dotarcie na farmę wiatrową, jest omijanie zagrożenia, dlatego polecamy zapoznać się z poniższą stroną naszego poradnika.

Po dotarciu do zabudowań możesz się już czuć bezpiecznie. Aktywuj terminal w środku i wybierz opcję dostarczenia zamówionego ładunku. Dopiero teraz możesz budować generatory, dzięki którym między innymi naładujesz porzucony motocykl. Aby zrealizować kolejne zadanie główne, musisz dotrzeć do Węzła Stołecznego, a więc wrócić raz jeszcze przez teren wynurzonych.

Na farmie wiatrowej możesz jednak podjąć jeszcze jedno główne zlecenie. Choć jego ukończenie nie jest obligatoryjne dla fabuły, polecamy je ukończyć, aby zyskać lajki, a tym samym dodatkowe profity.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 11: dostawa żywic

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 7 i 8: interfejs drukarki chiralnej; kryształy chiralne

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami