Death Stranding - szybka podróż: kiedy się odblokowuje, jak używać - skok z Fragile

Szybkie przenoszenie się pomiędzy placówkami.

W grze Death Stranding jest możliwe użycie szybkiej podróży. Działa jednak w ograniczonym stopniu i aby ją odblokować, należy spędzić w grze kilka dłuższych godzin. Następuje to dopiero po dotarciu do Węzła Portowego i przeniesieniu się na drugą część mapy, do Węzła Jeziornego.

Jak skorzystać z szybkiej podróży w Death Stranding

Pierwszy raz z szybkiej podróży będziesz mógł skorzystać w kwaterze we wspomnianym Węźle Jeziornym. Siedząc na swoim łóżku, spójrz w lewo, w kierunku kabiny prysznicowej. Tuż obok niej znajduje się parasol Fragile i opcja skocz z Fragile (1). Aby z niej skorzystać, przytrzymaj kwadrat na padzie.

049

Następnie powinieneś zobaczyć okno z listą dostępnych miejsc, tak jak na poniższym obrazku. Zwróć uwagę, że nie wszystkie miejsca są objęte możliwością szybkiego podróżowania. Przenosić się można tylko pomiędzy dużymi placówkami.

050

Po wybraniu miejsca z listy zostaniesz przeniesiony do kwatery w wybranej placówce. Tak zwany skok z Fragile, czyli szybka podróż, ma jednak swoje konsekwencje i dodatkowe ograniczenia.

Korzystając z szybkiego przemieszczania godzisz się na to, że nie przeniesiesz do drugiego miejsca posiadanego aktualnie ładunku. Jeśli z kolei zostawisz go w skrytce przed skokiem, pozostanie w pierwotnym miejscu i nie zostanie przeniesiony.

Następnie: Death Stranding - rozłożenie i układanie ładunku, udźwig

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - animacje i przerywniki filmowe: jak pominąć

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami