The Outer Worlds ukończone w pół godziny - wyczyn speedrunnera

Błyskawiczna rozgrywka.

The Outer Worlds to rozbudowane RPG oferujące kilkadziesiąt godzin zabawy. Jeden z graczy zdołał jednak ukończyć produkcję w nieco ponad pół godziny.

Uwaga - możliwe spoilery!

Internauta o pseudonimie It's Jabo w trakcie jednej z niedawnych transmisji na Twitchu do napisów końcowych najnowszej gry studia Obsidian Entertainment dotarł w 30 minut i 54 sekundy. Zapis wyczynu opublikował w serwisie YouTube.

Użytkownik osiągnął wspomniany wynik, ponieważ koncentrował się przede wszystkim na jak najszybszym ukończeniu głównego wątku fabularnego. To oznacza, że ignorował większość aktywności pobocznych i nie odblokował wszystkich zdolności dla postaci.

Z zapisu rozgrywki wynika, że It's Jabo błyskawicznie przeszedł przez poszczególne misje. Kilku przeciwników próbowało spowolnić gracza, ale zlikwidował kłopotliwych oponentów lub zdołał przed nimi uciec.

Internauta jednocześnie podkreśla, że to jedna z pierwszych prób ukończenia produkcji w bardzo krótkim czasie. Przekonuje, że w następnych tygodniach najprawdopodobniej uda się ustanowić kolejne rekordy.

the_outer_worlds_speed
W The Outer Worlds zwiedzamy różne lokacje

Zobacz: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

The Outer Worlds to nastawione na akcję RPG z elementami strzelanki, osadzone w realiach science-fiction. Gracze wcielają się w wykreowaną przez siebie postać, która po 70 latach hibernacji wybudza się na statku kosmicznym.

Produkcja ukazała się na PC, PS4 i Xbox One. Warto zaznaczyć, że od dnia premiery dostępna jest w ofercie komputerowego i konsolowego abonamentu Xbox Game Pass.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami