Fortnite - ile kosztuje Karnet Bojowy, cena przepustki

Przejdź na wyższy poziom.

Chcesz kupić Karnet Bojowy w Fortnite, ale nie wiesz, ile będzie cię to kosztować? Tutaj dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o przepustce do trybu battle royale.

Karnet Bojowy zapewnia szereg nagród, a także możliwość wzięcia udziału w ekskluzywnych wyzwaniach, których ukończenie również wiąże się ze zdobyciem prezentów. Zdecydowana większość graczy nie używa domyślnego wyglądu postaci, a skinów - oznacza to, że przynajmniej raz kupili przepustkę.

Cena Karnetu Bojowego jest stała i nie zmienia się już od dłuższego czasu - to 950 V-dolców. V-dolce to wirtualna, wewnętrzna waluta Fortnite. Na samym początku musimy ją kupić, co odblokuje możliwość zdobywania jej w toku rozgrywki.

v2

Innymi słowy, jeżeli nie masz na koncie żadnych V-dolców i to twój pierwszy Karnet Bojowy, musisz wydać realne pieniądze w sklepie wewnętrznym Fortnite (przejdź do zakładki Karnet Bojowy w głównym menu, aby łatwo tam trafić).

W sklepie znajdziesz kilka pakietów V-dolców, a najtańszy, który pozwoli ci na kupno Karnetu Bojowego, zawiera 1000 V-dolców, czyli o 50 więcej, niż potrzebujesz.

Zestaw 1000 V-dolców wyceniono na 39,99 zł - tyle właśnie musisz wydać, aby móc kupić Karnet Bojowy. Pozostałe 50 minet możesz wydać na co chcesz, w wirtualnym sklepie.

v1

Pamiętaj, że każdy kolejny sezon to nowy Karnet Bojowy - nie wystarczy więc jednorazowe kupno przepustki. Jest jednak dobra wiadomość. Wydając pieniądze na pierwszy Karnet, umożliwiasz sobie zdobycie aż 1500 V-dolców poprzez rozgrywkę, czyli wykonywanie wyzwań w tym sezonie. To znacznie więcej, niż potrzebujesz na nową przepustkę.

Przy optymistycznych założeniach oznacza to, że jeżeli będziesz ciężko pracował nad wyzwaniami, wystarczy, że tylko raz wydasz prawdziwe pieniądze, bo zawsze będziesz miał dość V-dolców, aby kupić nowy Karnet.

Następnie: Fortnite - od ilu lat można grać, ograniczenia wiekowe

Spis treści: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Poprzednio: Fortnite: Ratowanie Świata - cena i szczegóły. Czy tryb będzie dostępny za darmo?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami