Zwiastun MediEvil Remake wyjaśnia, jak używać tarczy

Podstawy rozgrywki.

Sony rozpoczęło publikowanie materiałów wyjaśniających podstawy rozgrywki w MediEvil Remake. Pierwsze nagranie koncentruje się na używaniu tarczy.

W produkcji pojawi się szereg zróżnicowanych przedmiotów chroniących bohatera przed atakami przeciwnika, przy czym kolejne znajdziemy w skrzyniach, które twórcy rozmieszczą w określonych miejscach poszczególnych plansz.

Tarcze zapewnią osłonę przed obrażeniami zadawanymi przez oponentów oraz pułapki środowiskowe pokroju toczących się kamieni. Należy jednak pamiętać, że każda ma ograniczoną wytrzymałość i może zostać zniszczona.

Remake powstaje od podstaw na bazie nowego silnika. Odpowiedzialni za projekt deweloperzy ze studia Other Ocean Interactive zachowają jednak oryginalny projekt plansz i ogólną filozofię rozgrywki.

medievil_tarcza_trailer
Tarcza jest ważnym elementem wyposażenia Daniela

Tak jak w pierwowzorze, wcielimy się w Daniela Fortesque - rycerza, który poległ w bitwie, a po spędzeniu wielu lat w grobie został wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności, na czele z czarnoksiężnikiem Zarokiem.

MediEvil Remake zadebiutuje 25 października, tylko na PS4. Warto zaznaczyć, że do 6 października zainteresowani mogą zapoznać się z wersją demonstracyjną produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami