Skyrim - jak zostać tanem w każdej prowincji

Zdobycie wszystkich tytułów.

Choć w Skyrim nie można zostać jarlem, za to możemy uzyskać tytuł tana. Aby zostać tanem, należy przysłużyć się danemu jarlowi i jego poddanym. W nagrodę otrzymamy honorowy tytuł, osobistego huskarla oraz specjalną broń. Niekiedy warunkiem zostania tanem jest również posiadanie domu oraz uzyskanie odpowiedniego poziomu postaci.

008

Aby zostać tanem, należy zwykle wykonać misję, którą zleca dany jarl oraz wesprzeć od trzech do pięciu obywateli. Jeżeli w ramach wątku głównego przyłączymy się do Gromowładnych, część tytułów zdobędziemy bez wykonywania misji od jarlów.

Biała Grań

Aby zostać tanem Białej Grani, należy wykonać zadanie wątku głównego Budzenie smoka. Kolejny krok to pomoc co najmniej piątce obywateli. Ostatnim warunkiem jest posiadanie Wietrznego Domku.

Biel (Gwiazda Zaranna)

Jeśli jarlem będzie Skald, należy wykonać dwa zadania: Koszmar na jawie oraz Zgładź giganta. Następnie musimy rozwiązać problemy co najmniej trójki mieszkańców.

Falkret

Jeżeli jarlem Falkret jest Siddgeir, należy wykonać zadanie Niecodzienne podarunki. Kolejny krok to wsparcie co najmniej trzech obywateli.

Haafingar (Samotnia)

Aby zostać tanem, należy wesprzeć co najmniej pięciu mieszkańców. Wykonajmy również misje Człowiek, który wywołał wilka z lasu oraz Hołd pani Elisif. Ostatnim krokiem jest zakup posiadłości Dumnej Wieżycy.

Hjaalmarch (Morthal)

Pierwszym krokiem do tytułu tana jest ukończenie zadania Wieczny odpoczynek. Zleca je jarl Idgrod Babokruk. Następnie pomóżmy trójce mieszkańców miasta.

Pogranicze (Markart)

Aby zdobyć przychylność jarla Igmunda, należy zrealizować misję Badanie podziemi oraz pozbyć się Renegatów. Następnie musimy pomóc co najmniej piątce obywateli oraz zakupić Dwór Vlindrel.

Rift (Pęknina)

W tym przypadku musimy wykonać zadania Pomocna dłoń, Najazd oraz Podaż i popyt. W międzyczasie pomóżmy trójce obywateli. Ostatni krok do zostania tanem to zakup domu Miodowe Zbocze.

Wschodnia Marchia (Wichrowy Tron)

Zdobycie tytułu jest związane z realizacją wątku głównego gry. W międzyczasie wykonajmy misje dla co najmniej trójki mieszkańców i zakupmy posiadłość Hjerim.

Zimowa Twierdza

Od jarla Korira otrzymamy zadanie Badanie podziemi. Kolejny krok to wypełnienie misji od trzech mieszkańców.

Następnie: Skyrim - domy, jak kupić

Spis treści: Skyrim - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Najlepsze mody do Skyrima

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami