Land of War: The Beginning to FPS, który pokaże wybuch II wojny światowej na terenie Polski

Jest zwiastun i zrzuty ekranu.

Polskie studio MS Games zapowiedziało Land of War - The Beginning, czyli osadzoną w realiach II wojny światowej strzelankę z widokiem pierwszoosobowym. Opublikowano też przy okazji zwiastun i kilka zrzutów ekranu.

Fabuła skupi się w szczególności na wrześniu 1939 roku, ale zobaczymy też wydarzenia z lat 40. Gracz wcieli się w Piotra Kowalskiego, żołnierza wojska polskiego, który zostanie „wmieszany w rozgrywkę wywiadów”.

Twórcy obiecują dbałość o detale i historyczną zgodność, między innymi w przypadku umundurowania i uzbrojenia. Pojawi się polska broń prototypowa, np. karabin maszynowy Mors czy karabin samopowtarzalny wz. 38M.

Oprócz kampanii wrześniowej, Land of War - The Beginning zaprezentuje bombardowanie Wielunia, bitwę pod Mokrą, bitwę pancerną u boku Romana Orlika i „wiele innych”. Zwiedzimy zarówno zamknięte, jak i otwarte lokacje.

Land_of_War_1
Land of War - The Beginning
Land_of_War_2
Land of War - The Beginning
Land_of_War_3
Land of War - The Beginning
Land_of_War_4
Land of War - The Beginning

„Gracz wcieli się w żołnierza piechoty, artylerzystę, zwiadowcę i czołgistę. Będzie uczestniczył w misjach szpiegowskich i dywersyjnych, gdzie nóż i cierpliwość dadzą najlepsze efekty. Przypadnie mu rola obserwatora i snajpera, pozwalająca zmienić przebieg nawet całej bitwy. Jeszcze częściej gracz znajdzie się w samym jej centrum, gdzie spryt, szybkie działanie i taktyka mogą okazać się jedyną szansą na przetrwanie” - czytamy w notatce prasowej.

Planowana data premiery to 2020 rok. Nie podano natomiast platform docelowych, więc nie wiadomo, czy gra zmierza też na konsole.

Źródło: oficjalna strona projektu

Następnie: Cyberpunk 2077 i przerywniki filmowe bez widoku TPP: twórcy tłumaczą, kiedy zobaczymy postać

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami