Przejazd kolejką trwający 45 lat. Fan Rollercoaster Tycoon 2 stworzył rekordowy tor

Najdłuższy w historii cyklu.

Jeden z fanów klasycznego Rollercoaster Tycoon 2 przygotował tor o rekordowej długości. Przejazd kolejką po stworzonej trasie zajmuje łącznie 45 lat czasu rzeczywistego.

W etapie zaprojektowanym przez Marcela Vosa najpierw jedziemy powoli przez całą mapę, by następnie cofać się do punktu wyjścia z jeszcze niższą prędkością. W sumie pociąg musi ukończyć osiem okrążeń.

Sama trasa (o wymownej nazwie „45 lat w piekle”) stworzona przez gracza składa się z plątaniny mnóstwa wirtualnych torów, które zlokalizowane są na terenie całej planszy - również na wyższych poziomach.

To nie jedyny tego typu projekt Vosa - niedawno przygotował etap, którego ukończenie zajmowało 12 rzeczywistych lat. Co ciekawe, był przekonany, że rekordu nie można pobić, ponieważ gra nie pozwalała kolejce zbyt długo jeździć w tył, ale okazało się, że to był błąd, który udało się naprawić.

roler
Piekielna trasa

Zainteresowani gracze mogą sami sprawdzić nietypową trasę, ponieważ jej autor udostępnił odpowiedni plik z zapisanym stanem rozgrywki. Planszę można pobrać za darmo za pośrednictwem należącego do internauty dysku Google.

Źródło: Kotaku

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami