Death Stranding - umierający co 21 minut Heartman w nowym zwiastunie

Nietypowy towarzysz Sama.

Sony opublikowało nowy zwiastun Death Stranding. Nagranie, które początkowo prezentowane było wyłącznie uczestnikom ubiegłotygodniowych targów Comic-Con w San Diego, przedstawia niejakiego Heartmana.

Postać jest jednym z sojuszników głównego bohatera, czyli Sama Bridgesa. Cierpi jednak na nietypową przypadłość - co 21 minut serce mężczyzny przestaje bić, prowadząc do zgonu. Po trzech minutach jest ożywiany zamontowanym na piersi defibrylatorem.

W sumie w ciągu doby Heartman umiera 60 razy dziennie, a w stanie śmierci - przebywając po tak zwanej „drugiej stronie” - stara się odnaleźć zmarłych członków swojej rodziny. Okresy życia spędza zaś na czytaniu książek, słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów.

Z informacji ujawnionych przez zespół Hideo Kojimy wynika, że mężczyzna próbuje też pomóc w odkryciu tajemnic tytułowego zjawiska. Wizerunku postaci użycza Nicolas Winding Refn - duński reżyser odpowiedzialny między innymi za powstanie filmu „Drive”.

ds_trailer
Heartman pomoże głównemu bohaterowi, Samowi

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, wyłącznie na PlayStation 4. Bohater będzie starał się scalić rozdzielone ze sobą miasta. Według twórców, gracze z całego świata nawiążą ze sobą „pośrednie połączenia”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami