Death Stranding - umierający co 21 minut Heartman w nowym zwiastunie

Nietypowy towarzysz Sama.

Sony opublikowało nowy zwiastun Death Stranding. Nagranie, które początkowo prezentowane było wyłącznie uczestnikom ubiegłotygodniowych targów Comic-Con w San Diego, przedstawia niejakiego Heartmana.

Postać jest jednym z sojuszników głównego bohatera, czyli Sama Bridgesa. Cierpi jednak na nietypową przypadłość - co 21 minut serce mężczyzny przestaje bić, prowadząc do zgonu. Po trzech minutach jest ożywiany zamontowanym na piersi defibrylatorem.

W sumie w ciągu doby Heartman umiera 60 razy dziennie, a w stanie śmierci - przebywając po tak zwanej „drugiej stronie” - stara się odnaleźć zmarłych członków swojej rodziny. Okresy życia spędza zaś na czytaniu książek, słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów.

Z informacji ujawnionych przez zespół Hideo Kojimy wynika, że mężczyzna próbuje też pomóc w odkryciu tajemnic tytułowego zjawiska. Wizerunku postaci użycza Nicolas Winding Refn - duński reżyser odpowiedzialny między innymi za powstanie filmu „Drive”.

ds_trailer
Heartman pomoże głównemu bohaterowi, Samowi

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, wyłącznie na PlayStation 4. Bohater będzie starał się scalić rozdzielone ze sobą miasta. Według twórców, gracze z całego świata nawiążą ze sobą „pośrednie połączenia”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami