Xiaomi śmieje się z notcha w reklamach Mi 9T

Lepszy wysuwany aparat?

Polska premiera Xiaomi Mi 9T jeszcze przed nami, więc producent przygotował już szereg materiałów promujących nowe urządzenie - w tym serię reklam wyśmiewających tak zwanego notcha, czyli wcięcia na obiektyw w ekranie.

Firma Xiaomi zdecydowała się w nowym modelu na mniej powszechne rozwiązanie - zamiast „łezki” (takiej, jak choćby w zwykłym Mi 9), w telefonie znalazł się wysuwany z obudowy aparat.

Takie podejście pozwoliło zachować zupełnie nienaruszoną żadnym wcięciem powierzchnię ekranu, co wpisuje się w trend „bezramkowych” smartfonów.

Model Mi 9T zaprezentowano w ubiegłym tygodniu. W praktyce jest to europejska wersja Redmi K20, będącego z kolei słabszym odpowiednikiem flagowca Mi 9.

Nowy smartfon od Xiaomi oferuje między innymi nieco starszą wersję technologii sterowania dotykowego czy też procesor Qualcomm Snapdragon 730 zamiast Snapdragona 855.

xiaomi_mi9t_655
W Polsce zabraknie wersji czerwonej

9T wyposażono w baterię o pojemności 4000 mAh, a cena urządzenia wyniesie około 1400 i 1600 zł (kolejno za wersję z pamięcią 64 GB i 128 GB). Smartfon trafi do sprzedaży pod koniec czerwca.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami