The Last of Us 2 zadebiutuje w lutym 2020 roku? Sugeruje aktorka głosowa Ellie

Tajemnicza wypowiedź.

The Last of Us 2 zadebiutuje w lutym 2020 roku - zasugerowała Ashley Johnson, która w angielskiej wersji serii wykreowanej przez studio Naughty Dog użycza głosu postaci Ellie.

Aktorka udzieliła wywiadu programowi Between the Sheets, publikowanemu przez prowadzony w serwisie YouTube kanał Critical Role. W rozmowie zapytano artystkę o datę premiery kontynuacji cyklu.

Kiedy Johnson próbowała odpowiedzieć, prowadzący przerwał kobiecie i zdążyła wypowiedzieć tylko „fe”. Wielu podejrzewa, że chciała powiedzieć „February”, co po angielsku oznacza „luty”. Wspomniany fragment zaczyna się od około 1:07:22 filmu.

Oczywiście nie jest to oficjalna informacja. Warto jednak zaznaczyć, że na podobny termin debiutu wskazywał niedawno Jason Schreier z Kotaku. Uznany dziennikarz twierdzi, że The Last of Us 2 ukaże się na początku 2020 roku - być może właśnie w lutym.

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć jeden dłuższy fragment rozgrywki z powstającej produkcji. Materiał ujawnia, że - tak jak w pierwszej części - nie zabraknie skradania i otwartej walki, a istotną rolę odegrają przerywniki filmowe.

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

Akcję The Last of Us 2 osadzono pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony cyklu, a gracze tym razem pokierują poczynaniami Ellie. Produkcja zmierza na PlayStation 4, ale niewykluczone, że zawita też na PS5.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami