Nowe procesory AMD Ryzen najwcześniej w lipcu

Wraz z kartami graficznymi Navi.

Podczas konferencji z inwestorami przedstawiciele firmy AMD potwierdzili, że wszystkie podzespoły producenta, oparte na architekturze 7nm, zadebiutują na rynku w trzecim kwartale 2019 roku. Dotyczy to między innymi procesorów Ryzen 3. generacji i kart graficznych Navi.

Oznacza to, że podczas zbliżających się targów Computex i czerwcowego E3 2019 firma zorganizuje jedynie prezentację sprzętu, który na półki sklepowe trafi najwcześniej w lipcu.

video
Ryzen 3000 zaoferuje rzekomo „przełomowe wyniki”. Źródło: VideoCardz

Producent potwierdził jednocześnie, że nowa generacja kart graficznych nie będzie rywalizować w najwyższym segmencie rynku.

- Z powodzeniem powróciliśmy na rynek wyższej klasy, wydając Radeona 7 w lutym 2019 roku, a teraz jesteśmy na dobrej drodze, by wprowadzić nowe GPU Navi na rynek mainstreamowy [główny] - powiedział przedstawiciel firmy.

Źródło: VideoCardz

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami