Layers of Fear 2 - mroczna atmosfera i zagadki w nowym materiale z rozgrywką

Wycieczka po statku.

Dziennikarze magazynu Game Informer opublikowali trwający nieco ponad 9 minut fragment rozgrywki z Layers of Fear 2 - horroru od deweloperów z krakowskiego studia Bloober Team.

Wideo przedstawia sekwencję rozgrywającą się w kilku lokacjach. Plansze wyróżniają się mroczną, duszną atmosferą, zaś prowadzony przez gracza bohater może wejść w interakcję z szeregiem obiektów, z czym związane jest rozwiązywanie nieskomplikowanych zagadek.

Większość przedmiotów można zabrać, by następnie umieścić na określonych rzeczach, co z kolei odsłania inną wersję danego miejsca. Przykładem jest przyczepienie uzębionej buzi na popiersiu kobiety, dzięki czemu możemy zobaczyć scenę z mężczyznami grającymi w karty.

W określonych momentach produkcji pojawi się możliwość podjęcia wyborów, wpływających na przebieg fabuły. Decyzje zaowocują jednym z kilku finałów, a w planach jest tryb Nowa Gra Plus, który otrzyma własne zakończenie.

Tematem przewodnim produkcji jest film. Gracze wcielą się w aktora, który w trakcie rejsu przygotowuje się do kolejnego występu. Bohater jednocześnie stara się zmierzyć ze swoją traumą z przeszłości.

layers_of_fear_2_rozgrywka
Layers of Fear 2 inspirowane jest kinem

Layers of Fear 2 zadebiutuje 28 maja na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami