EA Access zmierza na PS4? Sugeruje strona abonamentu

Nowe poszlaki.

Rozwijana przez firmę Electronic Arts usługa EA Access, która w zamian za miesięczną opłatę gwarantuje dostęp do zestawu kilkudziesięciu gier, zmierza na PS4 - sugerują odnalezione poszlaki.

Dziennikarze hiszpańskiego serwisu Pure Gaming w kodzie strony internetowej subskrypcji zauważyli komunikat, informujący, że w celu skorzystania z oferty należy zalogować się na konsolę Sony i konto PSN.

To jednak nie wszystko - na forum Reddit opublikowano fotografię, która przedstawia ekran brazylijskiego sklepu PS Store. Na zdjęciu dostrzec można ikonę EA Access z napisem, oznajmiającym, że usługa jest już „dostępna”.

kod_ea_access
Wzmianka o PS4 w kodzie strony EA Access

Oczywiście ilustracja i informacje z kodu strony nie potwierdzają jeszcze, że subskrypcja zawita na PS4. Niedawno jednak szef EA - Andrew Wilson - przyznał jednak, że abonament trafi na kolejną „wiodącą platformę”. Niewykluczone, że miał na myśli właśnie sprzęt Sony.

EA Access i bliźniacze Origin Access to przeznaczone odpowiednio dla posiadaczy Xbox One i PC usługi, które za 14,99 zł miesięcznie gwarantują dostęp do regularnie powiększanego katalogu zróżnicowanych gier.

ea_access_ps4_store
EA Access w ofercie brazylijskiego PS Store

Zobacz: Origin Access i EA Access - najważniejsze informacje

To nie wszystko - abonenci dostają również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą przetestować nowe produkcje kilka dni przed premierą.

Warto zaznaczyć, że na PC jakiś czas temu wprowadzono też droższą opcję o nazwie Premier. Subskrypcja w wysokości 59,90 zł pozwala zainteresowanym grać we wszystkie tytuły od Electronic Arts w dniu premiery.

Źródło: Pure Gaming, Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami